Najnowsze wiadomości

"Dzien dobry TVN" liderem programów śniadaniowych na...

Rodzaje i cechy charakterystyczne win i ich odmian

Ryby w diecie. Na zły cholesterol, chorą tarczycę, demencję...

25 maja 2022 19:11

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One StopWyciskarka Hurom H-AI One Stop jest urządzeniem, które obecnie wyznacza trendy w kwestii wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop jest nowym podejściem do tematu.
Wyciskarka ta bazuje przede wszystkim na prostocie oraz łatwości przygotowania każdego soku. Pierwszym krokiem w tym zakresie jest wypełnienie zasobnika warzywami i owocami. Później wystarczy jedynie włączyć wyciskarkę i czekać na świeży sok.

Design wyciskarki i jakość jej wykonania, jest na najwyższym poziomie. Równie wysoką jakość ma sok, który powstaje w wyniku jej działania.   Hurom One Stop - nowy trend w designie
Wyciskarka posiada jednolitą bryłę i jest bardzo minimalistyczna. Występuje w czterech wersjach kolorystycznych. Składniki są wyciskane w poziomie, poczynając od komory wsadowej, aż po wałek ślimakowy i pojemnik na pulpę. W wyciskarkę wbudowane są również przezroczyste elementy, pozwalające na śledzenie przebiegu powstawania soku.

Dodatkowo w modelu tym pojemnik na miąższ jest ulokowany poniżej misy, co tworzy jednolity korpus. Sama wyciskarka w ostatecznym rozrachunku zajmuje mniej miejsca.

Obsługa wyciskarki jest oparta na używaniu pokrętła, umieszczonego z przodu. Dodatkowo został zamontowany również zupełnie nowy korek niekapek, który można otworzyć bez żadnego wysiłku. Sama komora wsadowa oraz pojemnik na miąższ, są natomiast wykonane z dymionego tworzywa co sprawia, że wyciskarka wygląda bardziej elegancko.

Do wyciskarki można dokupić również drugą, podwójną komorę wsadową. Można ciągle wrzucać do niej produkty, co usprawnia przygotowywanie soku.

Sama komora natomiast odpowiada za rozdrabnianie składników i przenoszenie ich do misy. Elementy są ułożone pionowo, dlatego zawartość miąższu z łatwością opada. Podstawa misy została w modelu tym pochylona o 3 stopnie, dlatego sok można wybrać do ostatniej jego kropli.

Hurom One Stop opiera się przede wszystkim na automatycznym przenoszeniu składników do misy. Rozdrabniacz obracając się, tnie składniki. Ostrza S - Blade rozbijają składniki i spychają je w dół wyciskarki. Natomiast ostrze C-Blade, przecina składniki i odpowiada za omiatanie dna, co sprawia że wszystko przesuwa się w dół.

Wyciskarka posiada również praktyczny uchwyt oraz czujnik bezpieczeństwa, który uniemożliwia włączenie wyciskarki, jeśli pokrywa nie jest odpowiednio zamknięta.

Miarki natomiast odpowiadają za to aby w komorze umieszczać tylko określoną ilość składników.   W wyciskarce poniżej misy umiejscowiony został pojemnik, do którego odprowadzany jest miąższ. Ma to spory wpływ na ułatwienie czyszczenia urządzenia.

Technologia wolnoobrotowego wyciskania soków umożliwia również na zachowanie wartości odżywczych w soku. Soki można przygotowywać z różnych składników.   Wyciskarkę można również łatwo zmontować i zdemontować. Misa jest zintegrowana z wałem napędowym, dzięki czemu można szybko nałożyć wałek ślimakowy prosto na trzpień.

Więcej na http://wyciskarkiwarszawa.pl/produkty/wyciskarka-wolnoobrotowa-hurom-one-stop-h-ai/iza_fswm