Najnowsze wiadomości

"Dzien dobry TVN" liderem programów śniadaniowych na...

Rodzaje i cechy charakterystyczne win i ich odmian

Ryby w diecie. Na zły cholesterol, chorą tarczycę, demencję...

25 maja 2022 17:36

"Dzien dobry TVN" liderem programów śniadaniowych na październikWedług raportu "Dzien dobry TVN" miał w październiku br. największą widownię spośród wszystkich programów śniadaniowych, wyprzedzając "Pytanie na śniadanie".

Z danych Nielsen Audience Measurement opracowanych przez Wirtualnemedia.pl wynika, że Dzien dobry TVN, nowy lider rankingu magazynów śniadaniowych, w październiku 2021 roku miał 382 mln widzów i 7,86 proc. udziału z widowni 4+. "Dzien Dobry TVN" nadawany jest codziennie o godz. 20.00. Magazyn TVN oglądało o 30 tys. widzów mniej niż rok wcześniej. Zobacz więcej na: http://spokeo.pl

Konkurencyjny "Dzien dobry TVN" spadł na drugie miejsce. Przyciągał on w analizowanym okresie średnio 373 tys. widzów, co przełożyło się na 7,88 proc. udziału. Magazyn TVP miał w 2008 roku 456 tys. widzów (8,74 proc. udziału), co oznacza spadek o 82 tys. oglądających. Był to październik. "Pytanie na śniadanie" zaczynało się o 7.30, a kończyło o 7.55 pod koniec lutego. TVP1 i TVN w październiku były liderami.

Trzeci był magazyn "Nowy dzień z Polsat News", który do dziś pokazywany jest codziennie o godz. 6.00 na antenie Polsatu. Jego widownia w październiku br. wyniosła 269 tys. widzów, a udział - 10,38 proc. Jego widownia w październiku 2021 roku wyniosła 26 tys. osób. Jego udział wyniósł 10,38 proc. i był najwyższy wśród wszystkich analizowanych programów. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego stracił 85 tys. widzów. Był to jednocześnie największy spadek wśród wszystkich magazynów. "Nowy dzień z Polsat News" można oglądać równolegle także na kanale informacyjnym Telewizji Polsat. "Dzień dobry TVN", prowadzi w 16-49. Przejdź tu: Dzień dobry TVN

telewizja

"Dzien dobry TVN" był najwyżej ocenianym programem w grupie wiekowej 16-49. Miał on w październiku 171 tys. widzów, co oznacza spadek o 29 tys. widzów w porównaniu do analogicznego okresu ub.r. Drugie miejsce zajęły "Fakty", a tuż za nimi uplasował się "Dziennik na śniadanie" (spadek o 59 tys. widzów do 107 tys.). Drugie miejsce zajęło "Pytanie na śniadanie" (spadek o 59 tys. do 107 tys. widzów), a trzeci był "Nowy dzień z Polsat News" (spadek o 56 tys. do 86 tys. widzów).

Gospodarzami "Dzien Dobry TVN" są Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak Starak, Paulina Krupińska, Damian Michałowski oraz Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Filip Chajzer. Gospodarzami "Pytania na śniadanie", są Ida Nowakowska Herndon i Tomasz Wełny, Izabella Krazan i Tomasz Cammel, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Katarzyna Zichopek, Maciej Kurzajewski i Małgorzata Oczowska, na zmianę z Łukaszem Nowickim i Robertem El Gendy.

Więcej na: https://spokeo.pl/telewizja