Najnowsze wiadomości

"Dzien dobry TVN" liderem programów śniadaniowych na...

Rodzaje i cechy charakterystyczne win i ich odmian

Ryby w diecie. Na zły cholesterol, chorą tarczycę, demencję...

25 maja 2022 17:55

Top 5 Sprzętów kuchennych, który musisz miećTwoja kuchnia jest miejscem, które powinno wyglądać świetnie i być funkcjonalne zbyt. Dlatego właśnie Twoje urządzenia kuchenne są tak ważne. Jednakże, gdy szukasz najlepszych urządzeń, istnieje tak wiele opcji do wyboru. Będziesz musiał również myśleć o celu. Jesteś kucharzem domowym, który uwielbia gotować? A może jesteś zajętym rodzicem w podróży? Są tu urządzenia kuchenne dla każdego.

Z pomocą naszej przyjaciółki Carly Pupillo z LaMantia Design & Remodeling, dostarczamy Ci najlepsze urządzenia kuchenne. Zobacz więcej poniżej.

Koszt urządzeń kuchennych

Kiedy zaczniesz myśleć o modernizacji urządzeń kuchennych, pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to stworzyć budżet. Często właściciele domów decydują się na modernizację kilku urządzeń na raz, aby uzyskać najnowszą technologię. Nie należy jednak zapominać o kosztach instalacji. Zawsze dobrze jest spróbować znaleźć sklep lub firmę, która zainstaluje się za darmo z zakupem. Bądź jednak przygotowany na uwzględnienie tych kosztów w swoim planowaniu. Średni koszt instalacji urządzeń kuchennych wynosi 185 dolarów, przy czym większość właścicieli domów wydaje od 129 do 185 dolarów.

Wybieranie urządzeń kuchennych

Następnym krokiem do znalezienia nowego urządzenia kuchennego jest ocena jego wykorzystania. Jak już wcześniej wspomniałem, zastanówcie się, jak wykorzystujecie swoją kuchnię. Czy karmisz dużą rodzinę? Czy lubisz używać nowych gadżetów do skomplikowanych naczyń? Pomyśl o idealnym miejscu do gotowania i o tym, jakiego sprzętu chciałbyś używać. Pupillo proponuje zacząć od lodówek i elementów do gotowania, a następnie przejść do mniejszych urządzeń.

"Te urządzenia mają największą różnorodność w zależności od marki, więc chcesz mieć pewność, że kochasz funkcje, które oferują", powiedziała. "Spróbuj wybrać tę samą markę dla większych urządzeń, które są fizycznie blisko siebie. Każda marka ma swoją własną odmianę kolorystyczną nierdzewnej, białej, czarnej, itp. Kiedy umieścisz dwa duże urządzenia w pobliżu siebie, można zauważyć różnicę w kolorystyce, jeśli nie używasz tej samej marki".

1. Duże zakresy

Jeśli robisz dużo gotowania i hosting, nowy duży zakres jest po prostu to, czego potrzebujesz do modernizacji kuchni. "Duże zakresy są [popularne] w tej chwili," powiedział Pupillo. "Te zakresy są często 48" szerokie i mają 1 pełny piekarnik i 1 pół-duży piekarnik. Piekarnik półwymiarowy jest świetny do przygotowywania zapiekanek, pieczenia, itp. Górna część asortymentu może pomieścić do 8 palników, lub może być wyposażona w siatkę lub powierzchnię do grillowania. Daje to ludziom dużą elastyczność w zakresie opcji gotowania!"

Dla szefów kuchni domowych Thor Kitchen Professional Gas Range jest spełnieniem marzeń. Płyta grzewcza dla każdego przedmiotu i dużo miejsca w piekarniku, aby nakarmić tłum. Wyobrażasz sobie, jak wspaniale by to było w Twojej kuchni?

2. Piekarniki parowe

Jeśli lubisz mieć najnowszą i najwspanialszą w swojej kuchni, poszukaj nie dalej niż w piekarniku parowym. "Najgorętszym urządzeniem, jakie musi być teraz dostępne, jest piekarnik parowy" - powiedział Pupillo. "Gotuje on jedzenie za pomocą ciepła konwekcyjnego i w odpowiednim czasie wtrąca parę, gotując jedzenie szybciej niż typowy piekarnik i utrzymując je w stanie wilgotnym". Doskonale nadaje się do ponownego podgrzewania resztek jedzenia i sprawiania, że będą one smakować tak samo dobrze, jak za pierwszym razem".

Uwielbiam dogrzewać resztki, a jeśli zapomniałeś o kuchence mikrofalowej w swoim domu tak jak ja, to piekarnik parowy może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Sprawdź piekarnik ścienny Single Electric Wall Oven With Steam Cook firmy Samsung, aby włączyć go do swojej instalacji urządzeń kuchennych.

3. Smart Refrigerator

Inteligentna technologia ingeruje w każdy obszar domu, i to nie bez powodu. W kuchni może ona ułatwić życie, pomagając Ci śledzić zakupy spożywcze, wykonywać wiele zadań w zależności od pogody i planować cotygodniowe posiłki. Najwyższej klasy inteligentna lodówka to teraz Samsung Family Hub. Możesz z niego korzystać nie tylko do notatek, kalendarzy i muzyki, ale także widzieć wnętrze lodówki bez jej otwierania, oszczędzając energię. Jak bardzo jest to fajne?

4. Mikrofalówka

Wiele domów decyduje się na kuchenkę mikrofalową do gotowania wygodnego. Jest to świetny sposób na podgrzanie szybkiego lunchu lub rozmrożenie kolacji przed gotowaniem. Jednak często mogą one być duże i nieporęczne. Jeśli starasz się zaoszczędzić miejsce na blacie, poszukaj modelu, który możesz postawić na półce lub szafce.

"Odradzałbym mikrofalówkę, która siedzi na blacie." "Zajmują one dużo miejsca i zazwyczaj nie są najlepszej jakości. Postaraj się wbudować mikrofalówkę w szafkę, żeby wyglądała na mniej zagraconą i zwolnić dużo miejsca na blacie!"

Dobra wiadomość jest taka, że mikrofale nie muszą być duże, żeby być potężne. Zapoznaj się z przystępną cenowo kuchenką mikrofalową Frigidaire Built-In, która z łatwością zmieści się w Twojej szafce lub powyżej Twojego zasięgu. To będzie piękny dodatek do Twojej kuchni bez kradzieży reflektor z Twojego wystroju.

5. Zmywarka do naczyń

Jeśli nie masz zmywarki, umieść ją na swojej liście uaktualnień. Oszczędzisz tyle czasu dzięki temu, że zmywarka wykona dla Ciebie ciężką pracę, a nie będzie jej robiła ręcznie. Zapoznaj się z KitchenAid Built-In Dishwasher z wanną ze stali nierdzewnej, oknem i oświetlonym wnętrzem. Dzięki temu widzisz, jak głęboko myjesz naczynia, jak to się dzieje!

Wniosek

Nowe urządzenia kuchenne to wielkie decyzje, a znalezienie najlepszego dla siebie urządzenia jest niezbędne. Ponieważ każda kuchnia jest inna, upewnij się, że znajdziesz odpowiednie urządzenie dla swojego stylu życia i budżetu, z którego będziesz mógł korzystać przez wiele lat.